Комплексна пропозиція
«Чистка без чистки Hydra Peel»

Комплексна пропозиція
«Чистка без чистки Hydra Peel»

Набір містить

Гідруючий пилінг / Excellence Hydra Peel 300gr

Пілінг містить в складі целюлозу, яка ніжно відлущує мертві клітини епідермісу, прискорює оновлення шкірного покриву, не травмуючи при цьому клітинні мембрани. Також до складу продукту входить оксид алюмінію, або "синтетичний сапфір" він забезпечує алмазну мікрошліфовку шкіри, якісно видаляє ороговілі частинки, згладжує рельєф обличчя.

Пілмойст - покращує проникнення активних інгредієнтів в більш глибокі шари шкіри, живить шкіру папаїном, який відмінно зволожує і зміцнює епідерміс. Сечовина і комплекс амінокислот - затримують молекули води в клітинах, не дозволяють їй випаровуватися і стоншувати шкіру. Аланін - омолоджує, підвищує тургор дерми, розгладжує мімічні зморшки, прискорює обмінні процеси.

Очищаюча і балансуюча кремова маска з Тіоксолоном після чистки / Argi-Mask White 500ml

Кремова маска прекрасно відновлює шкіру, очищає пори, насичує клітини корисними мікроелементами. До її складу входить тіоксолон, він:

  • минералізує клітини;
  • насичує цинком, міддю, марганцем, залізом кремнієм;
  • підвищує захисні функції епідермісу;
  • регулює роботу сальних залоз;
  • бореться з акне і вугровим висипом.

Також в основі маски токоферол, він надає потужну тонізуючу дію, підвищує тургор дерми, уповільнює процес передчасного старіння тканин. Біла глина — абсорбує забруднення, очищає пори, виводить шлаки і токсини, освіжає, вирівнює тон шкіри. Маска надає лікувальну дію і допомагає позбутися від шкірних захворювань.

Кисневий крем SPF 15 / New Even Oxygen Cream 200ml

Зволожуючий крем з активним киснем, володіє освіжаючим, легким ефектом, що підтягує, забезпечує глибоке зволоження, вирівнює шкірний рельєф. Крем так само забезпечує потужний захист від впливу ультрафіолету, т. к. містить сонцезахисний фільтр з показником SPF 25. Крем містить пангамову кислоту (В15), яка покращує засвоєння кисню, ліпідний обмін, стимулює імунні процеси. Присутність в кремі активного кисню, отриманого з стабілізованої емульсії пероксиду водню, активізує процеси очищення шкіри, позбавляючи її від токсинів і продуктів життєдіяльності. Активний кисень є натхненником всіх життєво важливих процесів шкіри - очищення, виведення шлаків, регенерації, нормалізації кровообігу, тканинного дихання. Екстракт дріжджів забезпечує шкіру вітаміном В, запобігаючи її пересиханню, поява мікротріщин, запаленню і лущенню.

Результат використання

Оновлення

Прискорюється оновлення
шкіры

Очищення

Очищає пори, насичує клітини
корисними мікроелементами.

Зволоження

Забезпечує глибоке зволоження,
вирівнює шкірний рельєф.

Замовляй набір, та отримай
Подарунок

Інші комплексні пропозиції