Навчання ботулінотерапії

Навчання ботулінотерапії

Опис курсу

Навчальний центр "EVO Cosmetology" запрошує початківців і практикуючих косметологів пройти курс «Застосування ботулотоксину типу А в естетичній медицині». Наші висококваліфіковані викладачі досконало володіють актуальними методиками і раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями і практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати у власній повсякденній практиці.

 

Цільова аудиторія

Дана навчальна програма підходить для початківців і практикуючих косметологів з медичною освітою. Ми допоможемо вам освоїти і вдосконалити необхідні навички для застосування їх у професійній діяльностісти.

Тривалість:
Уточнюється
Вартість:
3500 грн
Cтарт курсів:
Уточнюється
ПЕРЕВАГИ БУТУЛІНОТЕРАПІЇ ДЛЯ КОСМЕТОЛОГА
01. Рішення декількох проблем в одну процедуру
02. Комплексне рішення естетичних завдань
03. Розширення підходів і спекта послуг для клієнта
04. Поетапне ведення пацієнта
05. Мінімальні витрати часу
Переваги для клієнта
01
Швидкий омолоджуючий ефект
02
Економія часу - тривалість процедури до 20 хвилин
03
Немає слідів від уколів
04
Рішення декількох проблем за одну процедуру
05
Короткий відновний період
Базовий курс «Ботулінотерапія»

Ботулінотерапія - ін'єкційний метод корекції вікових змін з використанням препаратів що містять ботулотоксин типу А.

Ін'єкції ботулотоксину для корекції і профілактики вікових змін найбільш затребувана процедура в кабінеті лікаря-косметолога в багатьох країнах світу.

Ботулінічний токсин є потужним нейротоксином, який уповільнює вивільнення ацетилхоліну в нервово-м'язовому з'єднанні. Ін'єкція невеликих кількостей ботулінічного токсину в специфічні гіперактивні м'язи викликає локальне розслаблення м'язів і зменшує зморшки. Процедура дає передбачувані результати, має мало побічних ефектів і пов'язана з високою задоволеністю пацієнтів.

Для правильного використання препаратів ботулотоксину типу А необхідно знати: точки введення, правила розведення, дозування для різних зон, правила вибору препарату, розрахунок одиниць в розподілах шприца, профілактику ускладнень і багато інших тонкощів. Знання методики ботулінотерапіі допоможе в комплексній корекції вікових змін і призведе до найкращих результатів для пацієнта і професійної задоволеності косметолога.

Бонус навчання: корекція гіпергідрозу.

Для отримання детального плану навчання і практичної частини, будь ласка заповніть форму нижче.