Техніка ELEVAR

Техніка ELEVAR

Опис курсу

Навчальний центр "EVO Cosmetology" пропонує відвідати навчання з техніки масажу ELEVAR. Завдяки якісному навчанню ви зможете освоїти секрети ефективності процедури, дізнаєтеся як комбінувати рухи для досягнення максимального результату. Після закінчення курсу ви отримаєте всі необхідні знання, комплекс препаратів на суму 250 євро, відеозапис навчання, унікальну музику для проведення процедури і методичний посібник.

Цільова аудиторія

Дана навчальна програма підходить для всіх бажаючих, навіть тих у кого немає медичної освіти. В ході навчання ви досконало оволодієте даною технікою і зможете професійно надавати послугу масажу ELEVAR своїм клієнтам.

ІСПАНСЬКИЙ МАСАЖ ELEVAR

Дана методика поєднує 40 вправ і методик, які необхідно правильно комбінувати і виконувати в залежності від індивідуальних показань клієнта. Техніка ELEVAR це не просто масаж, а ціла вистава в поєднанні з ексклюзивною музикою, кожен сеанс виглядає по різному і вирішує безліч проблем. Після проведення процедури підвищується пружність і еластичність шкіри, усуваються набряки, нормалізується кровообіг і відтік лімфи, поліпшується психоемоційний стан клієнта.

Тривалість:
Уточнюється
Вартість:
Уточнюється
Cтарт курсів:
Уточнюється
Показання до застосування:
01. Втрата пружності шкіри
02. Зниження пружності м'язів обличчя
03. Набряклість, мішки під очима
04. Яскраво виражені зморшки і носогубні складки
05. Тьмяний колір обличчя
06. Зморшки між бровами і в куточках очей
07. Зміна овалу обличчя, птоз тканин

ОСОБЛИВОСТІ ІСПАНСЬКОГО МАСАЖУ ELEVAR

Процедура поєднує в собі не тільки масаж, а й фармакологічні властивості препаратів і загальну емоційне розвантаження. Завдяки цьому, після сеансу клієнт відчуває себе дуже свіжим і відпочилим, а шкіра обличчя стає пружною і підтягнутою. Масаж включає в себе елементи техніки скульптурного многотканного масажу кобідо, який надає омолоджуючу дію і є гідною альтернативою хірургічним втручанням. 

Глибока ручна пластика опрацьовує всі підшкірні м'язи, зміцнює їх, тонізує, підтягує шкіру, робить її більш пружною і еластичною, за рахунок цього, мімічні зморшки розгладжуються, а глибокі стають малопомітними. Ідеальна вибірка унікальних рухів допомагає досягти максимального результату, і сприятливо впливає не тільки на обличчя, але і на весь організм. 

ПЕРЕВАГИ ІСПАНСЬКОГО МАСАЖУ ELEVAR

Методика іспанського масажу ELEVAR допомагає підвищити тургор шкіри, зробити її еластичною і пружною, зняти м'язову напругу, уповільнити процес старіння, і поліпшити психоемоційний стан занурившись в атмосферу релаксу.


Для отримання детального плану навчання і практичної частини, будь ласка заповніть форму нижче.