Навчання контурній пластиці

Навчання контурній пластиці

Опис курсу

Навчальний центр "EVO Cosmetology" запрошує початківців і практикуючих косметологів пройти навчання з ін'єкційної контурної пластики. Наші висококваліфіковані викладачі досконало володіють актуальними методиками і раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями і практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати у власній повсякденній практиці.

 

 

Цільова аудиторія

Навчання Контурній пластиці призначено для початківців і практикуючих косметологів з медичною освітою. Ми допоможемо вам освоїти і вдосконалити необхідні навички для застосування їх у професійній діяльностісти.

Тривалість:
Уточнюється
Вартість:
3200
Cтарт курсів:
Уточнюється
ПЕРЕВАГИ контурної пластики для косметолога
01. Комплексне рішення естетичних задач
02. Поетапне ведення пацієнта
03. Розширення підходів і спектра послуг для клієнта
04. Різні варіанти вирішення проблем за можливостями клієнта, не втрачаючи ефективності
Що отримає ваш клієнт
01
Усунення зморшок практично у всіх зонах особи
02
Коригування асиметрії
03
Заповнення обсягу губ, носа, вилиць, носо-губних складок
04
Юний овал обличчя
Базовий курс «Контурна пластика»
Контурна пластика - ін'єкційний метод корекції вікових змін з використання біосумісних наповнювачів, серед яких перше місце займають препарати на основі гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота є природним компонентом багатьох тканин організму людини: синовіальної рідини, склоподібного тіла, міжклітинного матриксу. Біологічна сумісність гіалуронової кислоти з нашими тканинами є ключем до успішного використання в якості безпечного наповнювача.

Для правильного використання таких препаратів необхідно знати: глибину введення, щільність, відсоток, обсяг, правила корекції для створення «трикутника молодості», безпечні зони введення, профілактику ускладнень і багато інших тонкощів.
Знання методики контурної пластики допоможе в комплексній корекції вікових змін і призведе до найкращих результатів для пацієнта і професійної задоволеності.
Для отримання детального плану навчання і практичної частини, будь ласка заповніть форму нижче.