Навчання мезотерапії

Навчання мезотерапії

Опис курсу

Навчальний центр "EVO Cosmetology" запрошує початківців і практикуючих косметологів пройти навчальний курс з мезотерапії. Наші висококваліфіковані викладачі досконало володіють актуальними методиками і раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями і практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати у власній повсякденній практиці.

 

Цільова аудиторія

Навчання Мезотерапії призначено для початківців і практикуючих косметологів з медичною освітою. Ми допоможемо вам освоїти і вдосконалити необхідні навички для застосування їх у професійній діяльностісти.

Тривалість:
Уточнюється
Вартість:
Уточнюється
Cтарт курсів:
Уточнюється
Переваги мезотерапії для косметолога
01. Рішення практично всіх косметичних проблем
02. Широкий спектр вибору препаратів
03. Розширення підходів і спектра послуг для клієнта
04. Немає вікових обмежень
05. Використання методу в поєднанні з іншими ін'єкційними процедурами
06. Поетапне ведення пацієнта
Переваги для клієнта
01
Швидке рішення косметичних проблем
02
Немає вікових обмежень
03
Низька травматичність
04
Короткий період реабілітації
05
Результат за 2-3 сеанса
Базовий курс «Мезотерапія»

Мезотерапія - ін'єкційний метод введення активних речовин в дерму і гіподерму для вирішення деяких місцевих медичних і косметичних проблем.

Мезотерапія одна з найпопулярніших і затребуваних косметичних процедур в усьому світі. За допомогою цього методу можна вирішити такі проблеми: вікові зміни, в'ялість, птоз, акне, рубці постакне, пігментація, грижові мішки і багато іншого.

Для застосування даного методу ін'єкційної терапії необхідно знати: дію кожної речовини в мезококтейлі, глибину введення, частоту, техніки введення препарату в різних зонах, протипоказання, критерії вибору препарату, дозування на одну зону, процедуру і масу інших важливих моментів.

Бонус навчання: біоревіталізація.

Для отримання детального плану навчання і практичної частини, будь ласка заповніть форму нижче.