Масажні техніки по обличчю

Масажні техніки по обличчю

Масаж обличчя із застосуванням різних технік - відмінна методика для підвищення тургору шкіри, усунення вікових змін і запобігання передчасного старіння тканин. За допомогою масажних технік виконують моделювання контурів обличчя без хірургічних втручань, ін'єкцій та інших радикальних способів.

ЕФЕКТИВНІ МАСАЖНІ ТЕХНІКИ ПО ОБЛИЧЧЮ 

Найефективніші масажні техніки по обличчю :

Мануальна пластика обличчя «HEALTH TOUCH»  - це природне омолодження обличчя і альтернатива будь-яким інвазивні процедури! Даний масаж не тільки вирішує естетичні проблеми, а також надає потужний терапевтичний вплив, здатний усунути такі проблеми, як головні болі, гіпертонію і безсоння!

Техніка ELEVAR - спрямована на усунення ряду проблем зі шкірою. Вона поєднує в собі 40 вправ і рухів, які майстер комбінує в залежності від недоліків шкіри, кожна наступна процедура цього масажу виглядає по різному.

Іспанська періорбітальна техніка масажу очей EXСELLENCE EYES  - впливає на шкіру навколо очей, допомагає позбутися від навислих повік, мішків під очима і набряків, надає міостімулюючу дію, розслаблює м'язи, розгладжує мімічні зморшки, запобігає їх подальше виникнення. Методика Exсellence Eyes покращує мікроциркуляцію крові і нормалізує відтік лімфи.

Тривалість:
Уточнюється
Вартість:
Уточнюється
Cтарт курсів:
Уточнюється
Для отримання детального плану навчання і практичної частини, будь ласка заповніть форму нижче.