Основи практичної косметології

Навчальний центр "EVO Cosmetology" запрошує всіх бажаючих пройти навчальні курси і стати професійним косметологом. Наші висококваліфіковані фахівці досконало володіють актуальними методиками і раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями і практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати в своїй повсякденній практиці.

Цільова аудиторія

Дана навчальна програма підходить для всіх бажаючих, навіть тих, у кого немає медичної освіти. Ми навчимо Вас бути професіоналом у косметології. Курс являє собою базове навчання новітнім методикам і практичним навичкам, які повинен знати кожен косметолог.

Тривалість:
Уточнюється
Вартість:
Уточнюється
Старт курсу:
Уточнюється

Переваги курсу

1

Навчання у будні або вихідні дні

2

Можливість здійснювати оплату за курс частинами

3

Під час навчання ви зможете безкоштовно відвідувати семінари, які проходять в центрі

4

Блочне навчання: кожен блок веде вузький фахівець-практик

5

Всі матеріали навчальний центр надає безкоштовно

6

Інформаційна підтримка наших випускників

Мета проекту

1
Отримання знань
високого рівня
в області косметології
2
Оволодіння новітніми
професійними навичками
косметолога
3
Максимальне відпрацювання
на практиці всіх отриманих
навичок і знань
4
Отримання кваліфікації
косметолог - естетист

Програма навчального курсу

БАЗОВИЙ КУРС «ОСНОВИ КОСМЕТОЛОГІЇ. КОСМЕТОЛОГ-ЕСТЕТИСТ»

Курс "Основи косметології" допоможе Вам отримати необхідний багаж знань, освоїти найсучасніші технології і навчитися застосовувати їх на практиці. Ми розповімо як організувати свій косметологічний бізнес з можливістю працювати у зручний для Вас час, як правильно ставити цілі і як отримувати потрібний результат. Під час проходження курсу ви отримаєте 70% практики і 30% теорії. Ви освоїте професійні догляди за обличчям і тілом, включаючи масажні техніки і всі види епіляції, також отримаєте навички роботи з косметологічним обладнанням, що дасть вам можливість працювати після закінчення навчання за всіма напрямами естетичної косметології. Викладачі центру акцентують увагу на те, що саме правильно діагностована проблема - це запорука успіху в роботі косметолога. Це допоможе вам вчасно надавати необхідну допомогу і знайти правильний підхід до будь-якого клієнта.

Також важливою перевагою нашого центру є те, що по закінченню курсу Ви отримуєте індивідуальну знижку на професійну косметику преміум класу, що надасть вам можливість сформувати необхідний пакет засобів для проведення широкого спектру високоефективних процедур.