Основи практичної
косметології

Основи практичної
косметології

Опис курсу

Навчальний центр "EVO Cosmetology" запрошує всіх бажаючих пройти навчальні курси і стати професійним косметологом. Наші висококваліфіковані фахівці досконало володіють актуальними методиками і раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями і практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати в своїй повсякденній практиці.

Цільова аудиторія

Дана навчальна програма підходить для всіх бажаючих, навіть тих, у кого немає медичної освіти. Ми навчимо Вас бути професіоналом у косметології. Курс являє собою базове навчання новітнім методикам і практичним навичкам, які повинен знати кожен косметолог.

Тривалість:
3 місяця
Вартість:
20000 грн
Cтарт курсів:
Уточнюється
ПЕРЕВАГИ КУРСУ
01. Навчання у будні або вихідні дні
02. Можливість здійснювати оплату за курс частинами
03. Під час навчання ви зможете безкоштовно відвідувати семінари, які проходять в центрі
04. Блочне навчання: кожен блок веде вузький фахівець-практик
05. Всі матеріали навчальний центр надає безкоштовно
06. Інформаційна підтримка наших випускників
Мета ПРОЕКТУ
01
Отримання знань високого рівня в області косметології
02
Оволодіння новітніми професійними навичками косметолога
03
Максимальне відпрацювання на практиці всіх отриманих навичок і знань
04
Отримання кваліфікації косметолог - естетист
Базовий курс «Основи косметології. Косметолог-естетист»

Курс "Основи косметології" допоможе Вам отримати необхідний багаж знань, освоїти найсучасніші технології і навчитися застосовувати їх на практиці. Ми розповімо як організувати свій косметологічний бізнес з можливістю працювати у зручний для Вас час, як правильно ставити цілі і як отримувати потрібний результат. Під час проходження курсу ви отримаєте 70% практики і 30% теорії. Ви освоїте професійні догляди за обличчям і тілом, включаючи масажні техніки і всі види епіляції, також отримаєте навички роботи з косметологічним обладнанням, що дасть вам можливість працювати після закінчення навчання за всіма напрямами естетичної косметології. Викладачі центру акцентують увагу на те, що саме правильно діагностована проблема - це запорука успіху в роботі косметолога. Це допоможе вам вчасно надавати необхідну допомогу і знайти правильний підхід до будь-якого клієнта.

Також важливою перевагою нашого центру є те, що по закінченню курсу Ви отримуєте індивідуальну знижку на професійну косметику преміум класу, що надасть вам можливість сформувати необхідний пакет засобів для проведення широкого спектру високоефективних процедур.

Програма навчального курсу

Курс розрахований на 3 місяці навчання (144 академічних години). 

Під час навчання з Вами будуть працювати більше 10 вузьких практикуючих фахівців, які мають багаторічний досвід і медичну освіту. Навчання проходить в невеликих групах від чотирьох до шести чоловік, що дозволяє отримати максимально високий результат. Наш навчальний центр надає всі витратні матеріали і косметику, для якісного відпрацювання практичних навичок на моделях. Після закінчення курсу ви отримаєте професійну підтримку та можливість підвищити свій кваліфікаційний рівень у всіх напрямках.

Для отримання детального плану навчання і практичної частини, будь ласка заповніть форму нижче.