Мануальна пластика обличчя "HEALTH TOUCH"

Мануальна пластика обличчя "HEALTH TOUCH"

Опис курсу

Навчальний центр "EVO Cosmetology" пропонує відвідати навчання з техніки масажу Мануальна пластика обличчя «Health Touch». Завдяки якісному навчанню ви зможете освоїти секрети ефективності процедури, дізнаєтеся як закріпити результат після проведення сеансу і навчитеся працювати з аргументами, після яких клієнти будуть говорити вам "ТАК". Наші викладачі просто і доступно викладають інформацію, допомагають досконало освоїти і поліпшити практичні навички проведення процедури і стати професіоналом своєї справи.

Цільова аудиторія

Дана навчальна програма підходить для всіх бажаючих, навіть тих у кого немає медичної освіти. В ході навчання ви досконало оволодієте даною технікою і зможете професійно надавати послугу масажу «Health Touch» своїм клієнтам.

МАСАЖ "HEALTH TOUCH"

Мануальна пластика обличчя «Health Touch» - більше, ніж просто масаж! Це скульптурінг обличчя! Завдяки цій методиці Ви не просто будете виконувати завчені прийоми, а навчитеся розуміти взаємозв'язок між обличчям і тілом, між кістками, м'язами і фасції. Навчитеся прийомам остеопатичних технік і в результаті зможете моделювати обличчя своїх пацієнтів, враховуючи індивідуальні фізіологічні особливості!

Тривалість:
Уточнюється
Вартість:
Уточнюється
Cтарт курсів:
Уточнюється
Показання до проведення масажу:
01. Набряки
02. Глибокі носогубні складки
03. Друге підборіддя
04. Асиметрія обличчя
05. Брилі
06. Бруксизм
07. Кільця Венери
08. Головні болі
09. Скупчення жирової тканини в районі сьомого шийного хребця
МАНУАЛЬНА ПЛАСТИКА ОБЛИЧЧЯ «HEALTH TOUCH» КРАЩА АЛЬТЕРНАТИВА ПЛАСТИЧНІЙ ХІРУРГІЇ

В даному масажі використовуються глибокотканеві техніки, завдяки чому усувається фіброз тканин, застої і спазми в м'язах. Також відкриються секрети глибокого лімфодренажу, що допоможе впоратися з набряками будь-якої складності і другим підборіддям. Навчитеся працювати з зонами «ліфтингу» і формувати «кут молодості»!

Для отримання детального плану навчання і практичної частини, будь ласка заповніть форму нижче.