Підвищення кваліфікації по ін’єкційним методикам

Підвищення кваліфікації по ін’єкційним методикам

Опис курсу

Навчальний центр "EVO Cosmetology" запрошує пройти навчальні курси з підвищення кваліфікації по ін'єкційним методикам у всіх напрямках. Наші висококваліфіковані викладачі досконало володіють актуальними методиками і раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями і практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати у власній повсякденній практиці.

 

 

Цільова аудиторія

Дана навчальна програма підходить для практикуючих косметологів з медичною освітою. Ми допоможемо вам освоїти і вдосконалити необхідні навички для застосування їх у професійній діяльностісти.

Тривалість:
Уточнюється
Вартість:
Уточнюється
Cтарт курсів:
Уточнюється
«Підвищення кваліфікації по ін'єкційним методикам»

Підвищити свою кваліфікацію в нашому навчальному центрі Ви можете в таких напрямках:

Контурна пластика:

• Нестандартні техніки моделювання пероральної зони

• 3D-моделювання full face

• Канюльні техніки

• Поєднані ін'єкційні методики

Ботулінотерапія:

• Гіпергідроз

Навчальні курси для підвищення кваліфікації викладають тільки висококваліфіковані вузькі фахівці з багаторічним стажем роботи і медичною освітою. Методики які Вам пропонується вивчити на 100% застосовні, тому що тренери самі використовують їх в практичній діяльності. Весь досвід відмінних результатів, складних випадків, fuck up і їх рішення, розглядаються на занятті. І ці «вершки» Ви отримаєте всього за один день навчання. А якщо у Вас виникло питання чи складний випадок в практиці, Ви завжди можете звернутися і отримати професійну підтримку.

Для отримання детального плану навчання і практичної частини, будь ласка заповніть форму нижче.